Carboguard Ürünler (Epoksiler)

Carboguard 41 TR
Polyamid esaslı çift bileşenli solvent bazlı epoksi astar veya arakat.
İNCELE
Carboguard 41 TR ZP
Polyamid esaslı, anti korozif çinko fosfat katkılı, çift kompenentli solvent bazlı epoksi astar/ara kat.
İNCELE
Carboguard 522 TR
Epoksi polyamid esaslı, yüksek yapılı, çift kompenentli, parlak son kat boyadır.
İNCELE
Carboguard 635
Çok amaçlı, , düşük sıcaklıklarda kürlenebilen, yüzey toleranslı ,hızlı kat atma süresine sahip, uygulama ve kürlenme sırasında nem toleransına ve mükemmel korozyon korumasına sahip gömülü hizmete uygun Epoksi boya. Carboguard 635 direk metale korozyon dayanımlı bir astar olarak uygulanabildiği gibi, diğer astarların üzerine arakat olarak da kullanılabilir. Mükemmel ıslatma ve elleçlemeye uygun hızlı kürlenme özelliklerinden ötürü hem tamir/tadilat hem de yeni inşaat projelerinde kullanılabilir. İçilebilir su, tatlı su, veya tuzlu su(deniz) gibi gömülü hizmetlerde kullanılabilir.
 İNCELE
Carboguard 691
Çok amaçlı, düsük sıcaklıklarda kürlenebilen, yüzey toleranslı, çok hızlı kat-atma ve kürlenme süresine sahip, uygulama/kürlenme sırasında nem toleransına ve mükemmel korozyon korumasına sahip gömülü hizmete uygun Epoksi boya. Mükemmel ıslatma ve elleçlemeye uygun hızlı kürlenme özelliklerinden ötürü hem tamir/tadilat hem de yeni insaa projelerinde kullanılabilir. Içelebilir su, tatlı su, veya tuzlu su(deniz) gibi gömülü hizmetlerde kullanılabilir. Tek katlı bir sistem olarak kullanılabilir.
 İNCELE
Carboguard 823
Kullanışlı korozyon dayanımlı boya. Astar veya arakat olarak kullanılabilir. Kendi ile sonlanabilir veya geniş yelpazedeki yüksek performans sonkat boyalarımız ile sonlanabilir. Ürün aynı zamanda yüzey toleranslı özelliklere sahiptir.
 İNCELE
Carboguard 823 TC
Kullanışlı korozyon dayanımlı boya. İç mekanlar için astar, arakat veya sonkat olarak kullanılabilir. Kendi ile sonlanabilir veya geniş yelpazedeki yüksek performans sonkat boyalarımız ile sonlanabilir. Ürün aynı zamanda yüzey toleranslı özelliklere sahiptir.
 İNCELE
Carboguard 888
Uzatılmış kat-üstü kat atma süreli düşük-sıcaklık ve hızlı kürlenmeli astar/sonkat boya. Çelik yüzeyler üstünde; astar, arakat veya sonkat olarak mükemmel korozyon direnci sağlar. Çelik, galvanizli çelik, ve beton yüzeylerde kendinden astarlı olması ile birlikte, 888 boyası, geniş çevre koşullarında uygulamayı mümkün kılan kullanıcı-dostu özellikler sunar.
  İNCELE
Carboguard 890 & 890 LT
Tüm endüstriyel pazarlarda olağanüstü çok yönlü kullanım alanları ile çok kimyasala dayanıklı epoksi mastik. Kendinden-astarlı ve çoğu mevcut kaplamalar üzerine uygulama için uygun, ve sıkı yapışmış pas üzerine uygulanabilir. Carboguard 890 kimyasal ortamlarda çeşitli için tek başına bir sistem olarak hizmet vermektedir. Carboguard 890, aynı zamanda, çeşitli daldırma koşulları için tasarlanmıştır.
 İNCELE
Carboguard 890 GF
Tüm endüstriyel pazarlarda geniş kullanım alanlarına sahip, cam-takviyeli kimyasal dayanımlı bir Epoksi boya/kaplamadır.Kendi-kendini astarlayabilir.Cam takviyesi, içsel film dayanıklılığını, sertliğini, darbe ve aşınma direncini iyileştirir. Sık olarak marin uygulamalarında zorlayıcı hizmet koşullarında (su hizası üstü ve altı) kullanılır.
  İNCELE
Carboguard 890 GF2
Tüm Endüstriyel pazarlarda geniş kullanım alanlarına sahip, cam-takviyeli kimyasal dayanımlı bir Epoksi boya/kaplamadır. Kendi-kendini astarlayabilir. Cam takviyesi, içsel film dayanıklılığını, sertliğini, darbe ve aşınma direncini iyileştirir. Sık olarak marin uygulamalarında zorlayıcı hizmet koşullarında (su hizası üstü ve altı) aşağıdaki direnç kalitelerinin arzu edildiği yerlerde kullanılır.
   İNCELE
Carboguard 891
Çelik veya betonarme içme suyu tankları, valf veya boruları için kullanılabilen yüksek katılı, kalın kat boyadır. Hem ince (100-250 mikron) hem de kalın kat (250 mikron) kullanım için uygundur.
   İNCELE
Carboguard 893
Yüksek katılı korozyon dirençli astar ve ara kat. Çelik veya inorganik çinko boyaların üzerine kullanılabilir. Geniş bir yelpazedeki performanslı son kat boya/kaplamaların ile sonlanabilir.
İNCELE
Carboguard 893 SG
Korozyon dayanımı yüksek ve kullanımı kolaydır. Astar,arakat ve sonkat boya olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Çinko&çelik yüzeylerde kendinden astarlı sonkat boya olarak sustainability Ayrıca yüzey tolerans ve düşük sıcaklıkta kürlenme özelliğine sahiptir.
İNCELE
Carboguard 893 SG LT
Korozyon dayanımı yüksek ve kullanımı kolaydır. Astar,arakat ve sonkat boya olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir. Çinko & çelik yüzeylerde kendinden astarlı sonkat boya olarak sustainability Ayrıca yüzey tolerans ve düşük sıcaklıkta kürlenme özelliğine sahiptir.
İNCELE
Carboguard 893 SG MIO
Çok yönlü korozyona dayanıklı kaplama. Çelik üzerine astar veya diğer Epoksi ve İnorgak Çinko astarlar üzerine arakat olarak kullanılabilir. Geniş yelpazedeki yüksek performanslı bir sonkat boya ile sonlabilir. Yüzey toleranslı özelliğe sahiptir. -2°C'ye kadar kürlenmeyi sağlayan opsiyonel kürü (LT) mevcuttur. Yüksek performans Boyalar geniş bir yelpazesi ile son kat olabilir. Yüzey toleranslı özellikleri vardır. Için isteğe bağlı (LT) tedavisi vardır 35 ° F şifa yeteneği.
İNCELE
Carboguard® 823 E
Düşük ve orta korozyon seviyeleri için geliştirilmiştir. Astar veya arakat olarak kullanılabilir. Geniş yelpazedeki yüksek performans sonkat boyalarımız ile sonlanabilir.
İNCELE