Carbomastic Ürünler

Carbomastic 15
Daha önce kendini saha uygulamalarında kanıtlamış, olağanüstü performans özelliklerine sahip yüksek katılı, düşük stresli alüminyumpigmentli mastik epoksidir. Carbomastic 15 mastik kaplamalar alanında öncülük eden bir epoksi kaplamadır. Günümüzde halen SSPC-SP 2 veya SP 3 temizlik kalitesinde olan çelik yüzeylerde eşi benzeri olmayan bariyer ve korozyon koruması sağlamaktadır.
İNCELE
Carbomastic 18 BT
Carbomastic 18 BT hızlı kuruyan, ağır hizmete dayanıklı, uzun ömürlü, marin ve diğer korozif ortamlarda, çok çeşitili ve geniş kullanım alanı listesine sahip olan yüksek-yapılı bir anti-korozif boya/kaplamadır. Gemi borda, karina ve ballast tanklarını korumak için mükemmel bir seçenektir. Offshore uygulamaları, deniz-dibi ceketler, petrol platformları, delgi çubukları gibi gömülü yüzeyleri içerir. IMO Koruyucu boyalar/kaplamalar performansı standartı taleplerini karşılar. DNV standardı ¨Ballast Tank Boyaları/Kaplamalarının Test Edilmesi ve Sınıflandırılması kapsamında ¨B1 (super grade) olarak sınıflandırılmıştır.
İNCELE
Carbomastic 18 NT
Carbomastic 18 NT yüksek yapılı, ağır şartlar altında çeliği çevrenin korozif etkisinden korumak üzere geliştirilmiş bir boyadır. Kömür Katranının izin verilmediği yerlerde bitüm epoksi kaplamalar için mükemmel bir muadildir.
İNCELE
Carbomastic 90
Mükemmel performans özelliklerine sahip alüminyum-pigmentli mastik. Geniş yelpazede uygulamalar için tasarlanmış olan bu boya, iyi korozyon direnci, film oluşturma ve yüzey toleransı sunmaktadır. Düşük sıcaklarda uygulanabilir ve diğer epoksi mastiklerden daha hızlı kürlenir.
İNCELE