Carbozinc Ürünler (Çinkolar)

Carbozinc 11
Zamana karşı test edilmiş galvenizli çeliği en zorlu koşullarda korozyona karşı en iyi koruyan astardır. Carbozinc 11 (CZ 11),çelik yapıların üzerinde yüksek performanslı çinko koruma denilince dünya çapında 50 yılı aşkın endüstri standardı olmuştur.
İNCELE
Carbozinc 11 FC
En sert koşullarda bile çeliği galvanik olarak koruyacak zamanın testine tabi tutulmuş korozyon dayanıklı sistem. 50 yılı aşkın Carbozinc 11 serisi astarlar dünya çapındaki çelik yapıların üzerindeki yüksek-performanslı inorganik çimko astarlar için endüstri standardını oluşturmaktadır. Carbozinc 11 FC, daha hızlı kürlenerek üzerine hızlı sonkat uygulanmasına izin vererek çeliğin daha çabuk şekilde sevke hazır olmasını sağlayan formulasyondur.
 İNCELE
Carbozinc 11 FG
Zamana karşı test edilmiş galvenizli çeliği en zorlu koşullarda korozyona karşı galvanik olarak koruyan bir astardır. Dünya çapındaki çelik yapıları yüksek performanslı inorganik çinko koruma sunar.
 İNCELE
Carbozinc 858
Son derece hızlı sonkat kuruması sayesinde Atölye içi uygulamalara uygun ve sahada hızlı dönüş oranına (çabuk kuruması sayesinde bölgenin çabuk boşaltılması) özelliklere sahip düşük VOC içeren organik çinko Epoksi çelik astar .
 İNCELE
Carbozinc 859
Son derece hızlı sonkat kuruması sayesinde Atölye içi uygulamalara uygun ve sahada hızlı dönüş (çabuk kuruması sayesinde bölgenin çabuk boşaltılması) özelliklere sahip düşük VOC içeren organik çinko Epoksi çelik astarı
 İNCELE
Carbozinc 859 EZ2
Düzgün hazırlanmış çelik yüzeylerin korunması için iki komponentli, yüksek katılı, çinkoca zengin epoksi astar. 859 EZ2 geleneksel (havalı) veya airless sprey ile uygulanabilir. Yüksek performans, yüksek korozyon direnci arzu edildiğinde önerilir. Tipik uygulamalar yapısal çelik, tanklar, borulama, endüstriyel ve mimari projelerdeki ekipman ve diğer muhtelif parçaları içermektedir.
 İNCELE
Carbozinc 8703
Sadece atölye kullanımına yönelik, kaynak yapılabilir bir inorganik çinko ön imalat astarı.
 İNCELE