PARMAKLARINIZIN UCUNDAKİ YÜKSEK TEKNOLOJİ

SELEMIX, kaliteli ve konsantre bir ana renk yelpazesi 
ile kapsamlı ve seçkin bir bağlayıcı madde grubundan 
oluşur. Bu unsurlar bir araya geldiğinde, performans, 
kalite ve maliyet ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde 
cevap verebilecek şekilde tasarlanmış ideal bir boya 
sistemi oluşturur. 
SELEMIX, geleneksel solvent-bazlı ürünlerin yanı sıra
, Avrupa Birliğinin solvent emisyonlarının sınırlandırılmasına ilişkin VOC yönergesinde getirdiği standartlara uymak amacıyla, her türlü metal yüzeyde kullanılabilecek alternatif su bazlı boyalar geliştirmiştir.
Neyi boyayacak olursanız olun ... Selemix işinize uygun çözümü size sunacaktır.
SELEMİX – EMSALSİZ BİR RENK DEMETİ 
SELEMIX, sadece hemen hür türlü alt yüzeyi boyamanıza imkan veren olağanüstü bir esneklik sunmakla kalmaz, aynı zamanda inanılmaz zenginlikte renk kombinasyonları ve birinci sınıf bir renk hassasiyeti sunar. Mevcut renk formülasyonları, belli başlı tüm uluslararası renk standartları ile sanayide ve kamu hizmetlerinde kullanılan birçok renk referansında getirilen kriterleri karşılar.Her renk, üç büyük kimyasal madde ailesinden (poliüretan, sentetik ve selüloz) her biriyle ayrı ayrı formüle edilmiştir. Bu özel formülasyonlar, ne tür bir boya yapmak isterseniz isteyin, birinci sınıf bir renk hassasiyetinin güvencesidir.
SELEMIX, Spektrofotometre gibi ileri teknoloji ürünü bir dizi renk destek aracı, renk teşhis amaçlı kaliteli renk örnekleri ve eksiksiz bir On-Line renk hizmetiyle desteklenmektedir.
SELEMIX – KAPSAMLI BİR HİZMET YELPAZESİ
En iyi boya sisteminin seçilmesinde gereken destek ve bilginin eksiksiz bir şekilde verilebilmesi için, tüm yerel tesislerimizde profesyonel eğitim programları düzenlenmekte, teknik destek ve on-line renk hizmeti verilmektedir. Selemix… gerçek yerel ortağınız.