Phenoline Ürünler

Phenoline 1205
Birçok agresif kimyasala mükkemmel dayanım gösteren cam-pulcuklu yoğun çapraz bağlara sahip Epoksi. Cam pulcuklar, boyaya ilave aşınma direnci, içsel destek, sıvı-geçirmezlik dayanımı sağlar. 1205 çok iyi direnci gösterir. Sıcak suyun veya aşındırıcı koşullar içeren tank veya borularda kullanmak için mükemmeldir. Agresif kimyasallar için birincil veya ikincil taşma havuzlarında kullanılabilir.
İNCELE
Phenoline 187 VOC
Yüksek çapraz bağları sayesinde olağanüstü kimyasal dayanım. Özellikle tank astarlamada kullanılmakta; 82C’ye kadar ham petrol depolama hizmeti , 65°C’ye kadar demineralize su depolama, yemek ve içecek endüstrileri, etanol, su ve atıksı maruziyetleri için önerilmektedir. 204°C’ye kadar izolasyon altı kaplama olarak kullanılabilir.
İNCELE
Phenoline 187 Finish
Yüksek çapraz bağları sayesinde olağanüstü kimyasal dayanım.Kullanım alanları genellikle petrokimyasal tank kaplamaları olsa da diğer agresif daldırma hizmeti olan jet yakıt tankları, kentsel ve endüstriyel atık su arıtma tesislerinde kullanılır.
İNCELE
Phenoline 1205
Düşük sıcaklık kürlenebilmesi, hızlı tekrar kat atabilme, uygulama ve kürlenme sırasında nem toleransı ve mükemmel raspalama-tutma korumasına sahip olan raspalanmış yüzeyi tutma tank astarı (holding primer) . Phenoline 311 çoğu zaman kalın film kalınlıklarında astar sistemlerinde ince-kat astar (raspalama yüzeyini koruma amaçlı) olarak uygulanır ve hem yeni tanklarda hem de tadilat/tamirat projelerinde kullanılabilir.
İNCELE
Phenoline 187 Primer
Yüksek çapraz bagları sayesinde olaganüstü kimyasal dayanım. Kullanım alanları genellikle petrokimyasal tank kaplamaları olsa da diger agresif daldırma hizmeti olan jet yakıt tankları, kentsel ve endüstriyel atık su arıtma tesislerinde kullanılır. Islak ve kuru sıcaklık döngülerine mükemmel dayanımı nedeniyle, izolasyon-altı astar olarak da kullanılabilir.
İNCELE