SELEMIX AQUA

Sanayideki boya uygulamalarına çözümler üretmek için geliştirilmiş, yenilikçi, su bazlı boya sistemi.
Selemix Aqua - alanında üstünlüğünü kanıtlamış ileri bir teknoloji - sanayideki boya uygulamalarının en zorlu taleplerine bile cevap verebilen, su bazlı eksiksiz bir boya sistemi.
Tüm Selemix Aqua ürünleri, çevreyle ilgili olarak halihazırda uygulanan ya da uygulanması düşünülen tüm mevzuat hükümlerine uygundur. VOC içeriği, tipik solvent-bazlı sanayi boyalarıyla kıyaslanamayacak kadar düşüktür.
Selemix Aqua, size, hem tek bileşenli hem de iki bileşenli teknolojilerden hareketle tasarlanmış, hepsi de tek bir karıştırma sisteminden elde edilen, havayla kuruyan ve fırınlanabilir boya sistemleri, astarlar ve son katlar üretme olanağı verir.
Selemix Aqua’yla, doğru teknolojiyi seçerek, dayanıklılık, parlaklık, verimlilik, VOC mevzuatına uygunluk ve fiyat bakımından optimum sonuçlar alabileceğiniz bir boya sistemine sahip olabilirsiniz.
Sistem yalnızca 14 su bazlı ana renge dayanır, ve bu ana renk ailesiyle, tüm çeşitleriyle endüstriyel opak renkleri üretebilirsiniz. Ayrıca bir alüminyum ana renk sayesinde, tek katlı bir boya sistemi kapsamında özel metalik renkleri elde edebilirsiniz.